افزونه جانبی جدولساز وردپرسجزئیات اصلی جداول یک افزونه جانبی برای جدولساز است که به شما و بازدید کنندگان سایت شما اجازه می دهد جزئیات مربوط به هر سطر را با یک کلیک ساده مشاهده کنید. امروزه بسیاری از کاربران جداول با ستون های زیادی دارند و هنگامی که آن جدول را در وب سایت خود قرار می دهند ، ظاهر زشتی در سایت بوجود می آید ، بنابراین اغلب لازم است برخی ستون ها را پنهان کنند یا جدول را کاملاً ویرایش کنند تا در صفحه متناسب باشد. اما ، اگر واقعاً به همه آن ستون ها و داده ها احتیاج دارید و نمی توانید چیزی را مخفی کنید و می خواهید کاربران شما همه داده ها را ببینند ، چه می کنید؟ خوب نگران نباشید ، از این به بعد می توانید ستون های مورد نیاز را در جدول داشته باشید و می توانید آنها را مخفی کنید بدون اینکه نگران باشید  جدول فاقد برخی اطلاعات هستند. افزودنی جزئیات جداول به شما امکان می دهد آن ستون های پنهان را فقط با یک کلیک نشان دهید و جداول همیشه زیبا در سایت نمایش داده می شوند.

ووکامرس

نحوه استفاده از افزونه

پس از فعال کردن افزونه جانبی جزئیات اصلی جداول ، در صفحه پیکربندی ، متوجه زبانه تنظیمات جدیدی به نام تنظیمات جزئیات اصلی می شوید . با کلیک بر روی آن گزینه "جزئیات اصلی" را مشاهده خواهید کرد .

برای اینکه نحوه کار با افزونه جزئیات اصلی را امتحان کنید ، لطفاً گزینه "قابلیت جزئیات اصلی" را فعال کنید و چندین گزینه جدید مشاهده خواهید کرد:

جزئیات را روشن کنید - نحوه باز شدن جزئیات را انتخاب کنید - اگر " کلیک" انتخاب شود ، کاربران می توانند با کلیک روی آن به جزئیات یک ردیف دسترسی پیدا کنند. اگر " دکمه" انتخاب شود ، یک ستون جدید به جدول اضافه می شود ، جایی که هر سطر یک دکمه را پیدا می کند که جزئیات آن جدول را باز می کند.
نمایش جزئیات - نحوه نمایش داده ها را انتخاب کنید - اگر گزینه "پنجره" انتخاب شود ، جزئیات ردیف انتخاب شده در یک پنجره بازشو در همان صفحه ظاهر می شود. اگر یکی از گزینه های "ارسال" یا "صفحه" را انتخاب کنید ، کاربران به پست یا صفحه انتخاب شده هدایت می شوند (در یک تنظیم جداگانه انتخاب شده است) ، که به عنوان الگویی برای ارائه جزئیات استفاده می شود. لطفاً توجه داشته باشید که باید پست یا صفحه الگو را ایجاد کنید و آن را با متغیرهایی پر کنید تا بتوانید آن را انتخاب کنید. نحوه ایجاد الگو در این پست توضیح داده خواهد شد.
عنوان پنجره - عنوانی را برای پنجره بازشو با جزئیات ردیف انتخاب کنید. اگر این قسمت را خالی بگذارید ، عنوان پیش فرض، "جزئیات ردیف" خواهد بود

افزونه جانبی جدولساز وردپرس

افزونه جزئیات اصلی جداول با امکاناتی بی نظیر

نمایش جزئیات جداول در اکسل